دیدار معتمدین با ۱۶ هزار ایثارگر البرزی هدفگذاری شده است

دیدار معتمدین با ۱۶ هزار ایثارگر البرزی هدفگذاری شده است
شناسه خبـر : ۱۱۱۷۸۷ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: امسال دیدار معتمدین معین با ۱۶ هزار ایثارگر در این استان در برنامه کاری قرار گرفته شده است که مشکلات این عزیزان نیز بررسی خواهد شد.

سلیمان رستمیان در همایش معتمدین معین استان البرز که در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر را توفیق دانست و افزود: در طول تاریخ از صدر اسلام تا به امروز همیشه کسانی بودند که از خانواده‌های مجاهدین و مبارزان سرپرستی می‌کردند، خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیقی ارزشمند است که باید قدردان آن باشیم.

وی بابیان اینکه معتمدین معین همواره کمک‌حال بنیاد در خدمت رسامی به ایثارگران بوده‌اند، اظهار داشت: امروز معتمدین و ایثارگرانی که پای در این راه پر از خیروبرکت گذاشته‌اند می دانند که چه کار ارزشمندی به آنان واگذارشده است و بهتر از هرکس دیگری راه و روش خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را می دانند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: طرح «بدر» سال ۱۳۹۳ در بنیاد ارائه شد که در این طرح قرار بر این شد تا خود ایثارگران در تعامل با جامعه‌ی ایثارگری ایفای نقش کنند، در ادامه طرح دیدار از خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارائه و با نام طرح سپاس نام‌گذاری شد که این طرح توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به سپاه، نیروی انتظامی و بنیاد ابلاغ شد.

وی افزود: در این طرح که در ابتدا دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان هفتاد درصد را شامل می‌شد قرار بودکه تمام دستگاه‌های دولتی و نظامی به‌عنوان نماینده نظام جمهوری اسلامی ایران با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر دیدار و از این عزیزان قدردانی کنند که در ادامه با ایجاد تغییراتی امروز مسئولان با تمامی ایثارگران دیدار می‌کنند.

رستمیان ادامه داد: بنیاد البرز در سال جاری دیدار با ۱۶ هزار نفر از ایثارگران را هدف‌گذاری کرده است که در ۶ ماهه اول سال قریب به ۶ هزار دیدار از این عزیزان صورت گرفته است و در ادامه سال نیز معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نظر دارد در فصل پاییز با کمک معتمدین با تعدادی از ایثارگران دیدار و به آنان خدمات ارائه کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری معتمدین افزود: امروز پای‌کار آمدن شما نشان از روحیه ایثارگری شما دارد که این جای تقدیر دارد، هدف از تشکیل این جلسه تشریح برنامه‌های پیش رو می‌باشد که معاونت تعاون با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری که دارند با شما عزیزان تعامل بیشتری خواهند داشت.

به پیج اینستاگرامی «شهروندالبرز» بپیوندید
instagram.com/shahrvand.alborz